1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Frozen.
Последна активност:
16 oктомври 2019 во 07:47
Зачленет:
4 oктомври 2015
Мислења:
85
Допаѓања:
74
Поени од трофеи:
50

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
2 Септември 1998 (Возраст: 21)

Сподели

Frozen.

Gaining Experience, Машко, 21

Frozen. последен пат беше виден (како):
16 oктомври 2019 во 07:47