1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Од каде да земам веб хост?

Дискусија во форумот 'Веб Хостинг' започната од mariomako, 9 Септември 2010.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Cair

  Cair
  Intern

  171
  2
  16 oктомври 2008
  народе дајте некој салам сервери за пари се разбира платиш клатиш
  да се се анлиметет и да мозе две години да се ме пакет и да не ме боли глава несо сто сте користеле со знаете дека е ок
   
 2. saskaf

  saskaf
  Intern

  2
  0
  1 oктомври 2010
 3. saskaf

  saskaf
  Intern

  2
  0
  1 oктомври 2010
  @Cair - ti prativ nekolku domain-a sto gi imam kaj niv da gi vidis u smisla na brzina na otvaranje na sajtovi i sl. ne znam dali smeam da gi objavam tuka javno, da ne ispadne deka se reklamiram, za toa ti gi prativ na PP.
   
 4. AlexDGreat

  AlexDGreat
  Intern

  83
  0
  13 Февруари 2009
  Po moe Sonet se najdobri :) shala nastrana deckite se na pazarot poveke od 10 godini. Plus nemaat ogranicuvanja za Linux-Windows, framework, mesecen soobrakaj i sl.
   
 5. M@RKO

  [email protected]
  Intern

  585
  25
  3 Јуни 2009
 6. Mao

  Mao
  On your way to fame

  1,150
  702
  5 Јуни 2007
  Машко
  Jas odsekogas go koristam Mkhost koj e eden megu prvite hosting provajderi vo makedonija koi ozbilno si rabotat i den denes.
   
 7. mariomako

  mariomako
  Гостин

  urnebes hosting - јас ги користам неполна година и никогаш серверот не е бил оф, и никогаш не е имало проблеми никакви
   
 8. Supporter

  Supporter
  Gaining Experience

  850
  141
  31 Август 2008
  Сам си отвараш тема да прашаш за хост и сам си даваш одговор. :ua:

   
  1 person likes this.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...