1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Cair
Последна активност:
5 Јуни 2020 во 15:24
Зачленет:
16 oктомври 2008
Мислења:
171
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
190
Роденден:
28 Април 1986 (Возраст: 34)

Сподели

Cair

Intern, 34

Cair последен пат беше виден (како):
5 Јуни 2020 во 15:24