1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Peceto
Последна активност:
7 Јули 2020 во 01:14
Зачленет:
24 Јули 2012
Мислења:
62
Допаѓања:
67
Поени од трофеи:
100

Ги следи 1

Пол:
Машко
Роденден:
11 Декември 1985 (Возраст: 34)

Сподели

Peceto

Gaining Experience, Машко, 34

Peceto последен пат беше виден (како):
Прегледува форум Продавам, 7 Јули 2020 во 01:14