1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Colopix
Последна активност:
6 Јуни 2020 во 11:57
Зачленет:
13 Јануари 2016
Мислења:
2
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Пол:
Машко
Локација:
Skopje

Сподели

Colopix

Intern, Машко, од Skopje

Colopix последен пат беше виден (како):
Прегледува форум Продавам, 6 Јуни 2020 во 11:57