• Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

headphones

 1. Oktar

  Продадено Sennheiser Urbanite Wired Headphones

  Продавам уште едни слушалки од колекцијата, конкретно Sennheiser Urbanite, кои патем се одлични и имаат само една забелешка, не се гајтанлес, а веќе сме 2022 :( Станува збор за on-ear слушалки кои јас лично неможам да ги користам подолго време in fact, подолго време не ги користам и затоа и ги...
 2. Oktar

  Продадено Sennheiser HD 4.50BTNC

  Продавам многу многу убави слушалки Sennheiser HD 4.50BTNC. Слушалките се over-ear и се со noice canceling. Зошто ги продавам ме прашувате? Затоа што зедов некои Сони кои имаат подобар батери лајф и нојз канцелација, а за во канцеларија тоа би е побитно од квалитетот на звукот. Слушалките се...
 3. Miki98

  Предлог на блутут слушалки до 3000ден.

  Здраво ит другари Дајте некој предлог на безични слушалки буџет од 1500-3000ден. за трчање,бијдеќи сум дебел,овие паносник што ги имам купено од анхоч,случајно ги скинав. Што мислите за kz или airpods apple или ugreen и baseus за трчање? Видов дека kz сега може и безично да се користат,дали се...
 4. Garfield'

  Слаб звук при слушање преку мобилен

  Здраво Дали може некој да знае зошто во еден кинески телефон подобро се слуша на headphones или на звучници? Пробам со samsung како и обично се слуша. Пробам htc исто како и обично. Пробам Homtom се слуша дупло посилно.(звучниците почнаат да гаснат,исклучуваат). Симнав една апликација на...
На врв Дно