Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Предлог на блутут слушалки до 3000ден.

Miki98

Gaining Experience
13 јануари 2021
521
306
Macedonia Pehchevo [2326]
www.balkan77.com
Здраво ит другари
Дајте некој предлог на безични слушалки буџет од 1500-3000ден. за трчање,бијдеќи сум дебел,овие паносник што ги имам купено од анхоч,случајно ги скинав.
Што мислите за kz или airpods apple или ugreen и baseus за трчање?
Видов дека kz сега може и безично да се користат,дали се комфорни за уво ? Како на слика
61uf-FdA7VL._AC_SL1500_.jpg
 

claus

Gaining Experience
13 април 2020
94
129
Ја имам нешто слично од алиекспрес, вака за обична употреба се комфорни ама за трчање подобро немој ваков тип. Овие ми имаат испаѓано од уво во автобус додека спиев, ги собирав по земја после:cry:. Најди си некои што се со она како кука околу увото што е ако ти се за спорт.
 

fuzzjaw

Unstoppable
13 јануари 2014
2.062
3.832
QCY T5 ти е пристојна опција. Ако мислиш дека нема да ти стојат на увото, земи некој од подобрите модели на KZ и земи го Bluetooth upgrade кабелот, така добиваш earhook, пристоен звук и Bluetooth.
 

Miki98

Gaining Experience
13 јануари 2021
521
306
Macedonia Pehchevo [2326]
www.balkan77.com
QCY T5 ти е пристојна опција. Ако мислиш дека нема да ти стојат на увото, земи некој од подобрите модели на KZ и земи го Bluetooth upgrade кабелот, така добиваш earhook, пристоен звук и Bluetooth.
Да од kz има многу модели,незнам кој да го изберам?
 

despotovikj

On your way to fame
7 март 2014
1.237
678
Skopje
despotovikj's setup  
Processor & Cooler
AMD Ryzen™ 5 5600X + AMD Ryzen Wraith Prism RGB
Motherboard
ASUS TUF GAMING ATX B550-PLUS
Storage
500GB Samsung 980 NVMe M.2 + ADATA LEGEND 710 512GB
PSU
CoolerMaster Elite V3 500W
RAM
x2 Kingston 8GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM FURY Beast RGB
Video card
GeForce® GTX 1660 SUPER™ OC 6G
Case
ATX Midi Tower Case Deepcool CC560 Black
Mouse
ASUS ROG Strix Impact II Wireless
Keyboard
AOC GK500 Gaming Full RGB Mechanical Keyboard
Audio
AOC GH300 USB Gaming Headset
Monitor
AOC Gaming Monitor 24G2SAE 1080p/VA/165 Hz
OS
Windows 11 PRO
Моја препорака Huawei Free buds 4i ако имаш можност да додадеш уште 1000 мкд, имаат Active noise cancellation што е предобро за оваа цена. Размисли :)
 

Tose1991

Gaining Experience
18 април 2016
59
88
Skopje
Tose1991's setup  
Processor & Cooler
ryzen 5 5600
Storage
samsung 970 evo plus 1tb+1tb hard disk toshiba
PSU
thermaltake 630w
RAM
16gb
Video card
rx 5700 xt be nitro plus
Monitor
LG
sony wf-xb700 или samsung galaxy buds plus
 

BlueBaron

Gaining Experience
19 јануари 2016
286
251
Скопје
За квалитет на звук и долга батерија, EDIFIER TWS1 Pro од чичко Али. Обично стојат негде +40$ со цена ама во денови кога имаат акции (и моментлано има) може да се најдат за 35$.
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
47.230
Мислења
976.978
Членови
35.540
Најнов член
Matej213
На врв Дно