Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Gappo

AKG K712 PRO Open-Back Studio Headphones

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
11.200 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.thomann.de/gb/akg_k_712_pro.htm
Студиски reference слушалки со одлична прецизност и сцена. Купени од Thomann пред 3 години, користени 2-3 пати неделно по 2 часа со повремени долгомесечни периоди пауза. Добро сочувани. Перничињата се тазе исчистени и испрани.

Следуваат со оригиналната кутија која содржи и резервен кабел и торбичка за чување. По потреба може да се пробаат на лице место.

За нормално слушање потребен е соодветен засилувач.

Информации

Автор
Gappo
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
67

Повеќе огласи од Gappo

На врв Дно