Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
VerGer

Topping L30 засиливач за слушалки

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
3.800 ден.
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://www.tpdz.net/productinfo/511207.html
51w09fKmVYL._AC_SY355_.jpg


Поради замена, се продава пред-појачало/појачало за слушалки Topping L30 (заменета единица, со сериски со среден проблемот со заземјувањето) сребрена боја.


Без никакви козметички оштетувања, со адаптер за струја по европски стандард (не треба конвертор).

За било какви прашања пишете/јавете се слободно.

071 389 396 Горан

Информации

Автор
VerGer
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
191

Повеќе огласи од VerGer

На врв Дно