Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

16gb

 1. Нема Слика

  Apple MacBook Air 13, 13,3 ", M1, 16 GB, 512 GB, 7 core GPU, Gray

  Се продава заради апгрејд - гаранција до 26.02.2023, батеријата околу 25 полнења, козметички совршен со сите тракатанци и кутии.
 2. deni.mitev

  Продадено Продавам MacBook Pro 16"M1 Pro 512GB НОВ НЕОТПАКУВАН

  MacBook Pro 16": M1 Pro 512GB - Silver Цена 2300еу.
На врв Дно