Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Стефан_Т

Sodimm RAM DDR5 2x8GB 5600 и Sodimm RAM DDR4 3x4GB 2666

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам Рам мемории извадени од лаптоп за апгрејд на рам меморија. Рамовите се нови, по неколку минути работа што би се рекло.

DDR5 - 3000мкд
DDR4 - 500 мкд

Контакт Стефан
070206948

Информации

Автор
Стефан_Т
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
39

Повеќе огласи од Стефан_Т

На врв Дно