1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
dLt-Ed
Последна активност:
19 Февруари 2020 во 14:35
Зачленет:
20 Јануари 2012
Мислења:
14
Допаѓања:
10
Поени од трофеи:
70

Ги следи 1

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
Мај 6

Сподели

dLt-Ed

Intern, Машко

dLt-Ed последен пат беше виден (како):
Прегледува тема 20 Office компјутери: Lenovo ThinkCentre M83: Core i5 4460S, 8GB RAM, 240GB SSD, 19 Февруари 2020 во 14:35