1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј
Vampo
Последна активност:
31 Март 2020 во 08:17
Зачленет:
24 oктомври 2010
Мислења:
351
Допаѓања:
240
Поени од трофеи:
215

Ги следи 1

Следачи 2

Пол:
Машко

Сподели

Vampo

Gaining Experience, Машко

Vampo последен пат беше виден (како):
31 Март 2020 во 08:17
  1. sokki
   sokki
   privatna poraka nema kako da se pisi na ovaj forumo?
   Inace, kolku so talkav po forum, vidov deka si imal problemi so adresa verifikacija na paypal, i sega si se svrtil na payoneer.

   Kako podigna payoneer, preku koja strana, i dali napravi paypal so nov akaunt, i na koja zemja? A dali posle 1500 evra, od pejpal barat verifikacija?

   FALA!
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За

  Пол:
  Машко
  Прекар:
  Vampo
  Професија:
  Agroeconomy
  Омилен цитат:
  There is no shortcut worth going
  Музика:
  rock, rap
  Програмски јазици:
  Liquid
  Најчесто користени апликации:
  Photoshop, Notepad++
  Омилен спорт:
  Basketball

  Потпис

  You miss 100% of shots you never take

  MacBook Air 13" | Early 2015 | 1.6 GHz Intel i5 | 128 GB SSD
  iPhone 6s Plus | 64 GB Space Grey​