Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
kirev

Продадено Apple MacBook Air 13, 13,3 ", M1, 16 GB, 512 GB, 7 core GPU, Gray

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
76.990 ден.
Истекува

Опис

Информации

Автор
kirev
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
870
На врв Дно