1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
R2D2у
Последна активност:
27 Февруари 2020 во 14:36
Зачленет:
2 Декември 2015
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
10
Роденден:
6 Мај 1997 (Возраст: 22)

Сподели

R2D2у

Intern, 22

R2D2у последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Отварање на фирма во Македонија, 27 Февруари 2020 во 14:36