1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
fis1976
Последна активност:
20 Март 2019 at 15:13
Зачленет:
15 Март 2016
Мислења:
351
Допаѓања:
646
Поени од трофеи:
155

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
27 Мај 1976 (Возраст: 42)
Локација:
Скопје

Сподели

fis1976

On your way to fame, Машко, 42, од Скопје

fis1976 последен пат беше виден (како):
Прегледува форум Електронски цигари, 20 Март 2019 at 15:13