• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Рутер од ОНЕ

g0ck0

Intern
20 јануари 2015
9
3
Како што ти кажаа доколку си толку заљубен во рутерот поврзи некој друг обичен рутер и на негова порта поврзи го овој рутер и да зрачи WIFI ,друг начин незнам :/
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,698
Мислења
848,922
Членови
29,431
Најнов член
XFXRX580
На врв Дно