1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
g0ck0
Последна активност:
3 Декември 2017
Зачленет:
20 Јануари 2015
Мислења:
9
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
Јануари 15

Сподели

g0ck0

Intern, Машко

g0ck0 последен пат беше виден (како):
3 Декември 2017