Mr Punisher
hello world
- 4 септември 2009
- 74
- 0
sound blaster live digital
ova zvucna- e se ja stavam vo pc ... montiram se i go vklucuvam pc-to
uste vo bios mi pojavuva cheking RNRAM ne svajkam so moze da ide i ne se vklucuva pc
si stoi taka ......ja vadam bez neja se vklucuva dr stavam se vklucuva samo so nea nejke
e sega do so moze da e
dali pc ne ja podrzuva taa zvucna . dali moze da e nesto do nea (da e vo nekoj kvar ,NO ne bi trebalo ako e pokvarena ke se vkluci i nema da ja prepoznava i nema da ima zvuk a vaka ne se vklucuva )
fala unapred
mR punisher from kumanovo
poz
ova zvucna- e se ja stavam vo pc ... montiram se i go vklucuvam pc-to
uste vo bios mi pojavuva cheking RNRAM ne svajkam so moze da ide i ne se vklucuva pc
si stoi taka ......ja vadam bez neja se vklucuva dr stavam se vklucuva samo so nea nejke
e sega do so moze da e
dali pc ne ja podrzuva taa zvucna . dali moze da e nesto do nea (da e vo nekoj kvar ,NO ne bi trebalo ako e pokvarena ke se vkluci i nema da ja prepoznava i nema da ima zvuk a vaka ne se vklucuva )
fala unapred
mR punisher from kumanovo
poz