1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
AleksandarBR8
Последна активност:
9 Декември 2019 во 00:21
Зачленет:
8 Февруари 2015
Мислења:
165
Допаѓања:
134
Поени од трофеи:
115
Пол:
Машко
Локација:
Skopje

Сподели

AleksandarBR8

Gaining Experience, Машко, од Skopje

AleksandarBR8 последен пат беше виден (како):
9 Декември 2019 во 00:21