Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

razer

 1. Нема Слика

  Продавам стол Razer Iskur Fabric Edition

  Се продава горенаведениот стол. Го имам отприлика една година али не е користен повеќе од 4-5 месеци, нема никакви знаци на користење, седи во стариот стан и немам потреба од него. Сметката не знам каде му е али беше земен за ~33к, гаранцијата мислам дека му е веќе истечена. Слики во прилог...
 2. Razer Viper V2 Pro

  Razer Viper V2 Pro

  Продавам Razer Viper v2 Pro, користен околу месец и пол, со локална гаранција. Доаѓа во оригинална кутија со некористени акцесоари. Состојба на маусот е 10/10.
 3. Razer Viper V2 Pro

  Razer Viper V2 Pro

  Prodavam Razer Viper V2 pro vo besprekorna sostojba, so site dodatoci. Mausot e koristen od juli i e kupen od ComputerUniverse.
 4. Продавам Razer Blade 15” Advanced (2019)

  Продавам Razer Blade 15” Advanced (2019)

  Здраво, Продавам одлично сочуван Razer Blade 15” Advanced, втор корисник скоро 2 години. Armor case от е од првиот сопственик, освен малата вдлабнатина на левиот звучник нема никакви други оштетувања. Никакви знаци на хардверски проблеми, се продава поради upgrade. Користен многу одговорно и...
 5. Razer DeathAdder V2

  Razer DeathAdder V2

  Одлично сочуван, истечена гаранција. Без замени.
 6. Razer Orochi V2 -BLACK

  Razer Orochi V2 -BLACK

  Здраво ит другари го имам добиено маусот доколку може некоја проценка,не отваран и не пробан. Разлог за продавање: Сакам некој појак маус на Bluetooth и појак сензор. https://www.razer.com/gaming-mice/Razer-Orochi-V2/RZ01-03730100-R3U1 https://www.tomshardware.com/reviews/razer-orochi-v2...
 7. Razer DeathAdder v2

  Razer DeathAdder v2

  Фабричка состојба, користен година и пол. Цена: 1,500 денари, фиксна. Во комбинација со HyperX Alloy Origins за 100 евра.
 8. Xbox Series S + Razer Nari Ultimate for Xbox

  Xbox Series S + Razer Nari Ultimate for Xbox

  Се продаваат комплет конзола + слушалки (без контролер). Xbox Series S, одлична состојба, играна се на се 10 пати. https://www.xbox.com/en-US/consoles/xbox-series-s Razer Nari Ultimate for Xbox со Razer HyperSense, пробани само 2 пати, како нови...
 9. Продавам Razer Mouse Bungee V2

  Продавам Razer Mouse Bungee V2

  Купено од Сетек, користено не цела година. Се продава поради тоа што имам сега безжичен маус. Доаѓа со оригиналната кутија. Контакт: Филип, 071387269
 10. Гејмерски глувчиња

  Гејмерски глувчиња

  Се продаваат гејмерски глувчиња: 1. SteelSeries Prime - нов, неотпакуван (factory sealed), купен од странство, нема писмена гаранција - 1700 денари - 1500 денари - продаден 2. Razer DeathAdder v2 Mini - користен околу 1 недела, без никакви знаци од користење, нема писмена гаранција - 1100...
 11. Razer Nari Ultimate for Xbox

  Razer Nari Ultimate for Xbox

  Се продаваат Razer Nari Ultimate for Xbox безжични слушалки, во одлична состојба. Пробани се само два пати бидејќи конзолата остана до ПЦ каде користам други слушалки. Козметички се 10/10, може проверка и проба во секое време.
 12. Surreal

  Продадено Продавам Razer Deathadder V2

  Продавам Razer Deathadder V2. Купен е на 17.01.2022 и е користен 2 недели. Има уште 2 години гаранција. Го продавам зошто не ми легна на рака како што очекував. Цена 2000 денари фиксно.
 13. fuzzjaw

  Продадено Razer DeathAdder V2 Pro + Chroma Dock

  Продавам Razer DeathAdder V2 Pro во комплет со Chroma Charging Dock. Маусот е во беспрекорна состојба, без никакви траги на употреба, 10/10 и функционално и козметички. Користен е по некој саат неделно за гејминг, го продавам пошо зедов нов и не го користам веќе. Оди комплет со...
 14. -={K-O-R-U-N}=-

  Razer Viper Mini нов неотпакуван

  Razer Viper Mini, купен од СЕТ по цена од 2599 ден. Има 2 години гаранција, но гаранцијата е на посебна фактура со други продукти. Цена: 1 499 ден.
 15. B

  Би нарачал Маус пад Разер преку Razer Macedonia

  Пошо моментално овластени за Разер се Галерија, барајќи на интернет и на фб ги најдов Razer Macedonia Не им правам реклама, не се нервирајте одма, него сакам да прашам дали има некој нарачано од кај овие нешто и дали се ОК? Односно што роба продаваат или поконкретно маус падови, дали им е фалш...
 16. gokica

  Најдобрите глувчиња кај нас и во светот

  Според Тechspot во моментов најдобри глувчиња се: 1. Општонаменско: Razer DeathAdder Elite http://www.razerzone.com/store/razer-deathadder-elite 2. Најлуксузен: Logitech G900 Chaos Spectrum http://gaming.logitech.com/en-us/product/g900-chaos-spectrum-mouse 3. Најдобар безжичен и...
На врв Дно