Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
M

Продадено Razer Viper V2 Pro

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
6.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Продавам Razer Viper v2 Pro, користен околу месец и пол, со локална гаранција. Доаѓа во оригинална кутија со некористени акцесоари. Состојба на маусот е 10/10.

Информации

Автор
m4rk0
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
124

Повеќе огласи од m4rk0

На врв Дно