Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
boksata

Razer Nari Ultimate for Xbox

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
4.500 ден.
Истекува

Опис

Линк за спецификации
https://www.razer.com/gaming-headsets/razer-nari-ultimate
Се продаваат Razer Nari Ultimate for Xbox безжични слушалки, во одлична состојба.
Пробани се само два пати бидејќи конзолата остана до ПЦ каде користам други слушалки.
Козметички се 10/10, може проверка и проба во секое време.

Информации

Автор
boksata
Поднесена
Последна промена
Прегледи
1442

Повеќе огласи од boksata

На врв Дно