Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Spawny

Продавам Razer Blade 15” Advanced (2019)

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
45.000 ден.
Истекува

Опис

Здраво,

Продавам одлично сочуван Razer Blade 15” Advanced, втор корисник скоро 2 години. Armor case от е од првиот сопственик, освен малата вдлабнатина на левиот звучник нема никакви други оштетувања. Никакви знаци на хардверски проблеми, се продава поради upgrade.

Користен многу одговорно и малку бидејќи служи како бекап. Батеријата трае од 2 часа на max performance, до 6 часа на battery saver.

Моделот е со 144Hz екран.

Лиценциран ОС.

Гаранцијата е истечена, купен e од Германија и доаѓа заедно со фактура и неговата кутија.

Може да се види/проба како и да се разгледаат event logs итн.

За повеќе инфорамации пишете PM.

Информации

Автор
Spawny
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
404

Повеќе огласи од Spawny

На врв Дно