Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Вајкинг

Гејмерски глувчиња

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
2.800 ден.
Истекува

Опис

Се продаваат гејмерски глувчиња:
1. SteelSeries Prime - нов, неотпакуван (factory sealed), купен од странство, нема писмена гаранција - 1700 денари - 1500 денари - продаден

2. Razer DeathAdder v2 Mini - користен околу 1 недела, без никакви знаци од користење, нема писмена гаранција - 1100 денари - продаден


Сликите се од интернет.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
Вајкинг
Поднесена
Последна промена
Прегледи
371

Повеќе огласи од Вајкинг

На врв Дно