Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Продадено Razer DeathAdder V2

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Одлично сочуван, истечена гаранција.


Без замени.

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
487

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно