Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
SpiritBond

Продавам стол Razer Iskur Fabric Edition

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
23.000 ден.
Истекува

Опис

Се продава горенаведениот стол. Го имам отприлика една година али не е користен повеќе од 4-5 месеци, нема никакви знаци на користење, седи во стариот стан и немам потреба од него. Сметката не знам каде му е али беше земен за ~33к, гаранцијата мислам дека му е веќе истечена. Слики во прилог.
Цена: 23к

Информации

Автор
SpiritBond
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
261

Повеќе огласи од SpiritBond

На врв Дно