Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Razer DeathAdder V2 Pro + Chroma Dock

Статус
Затворена за нови мислења.

fuzzjaw

Unstoppable
13 јануари 2014
2.058
3.827
Продавам Razer DeathAdder V2 Pro во комплет со Chroma Charging Dock.

Маусот е во беспрекорна состојба, без никакви траги на употреба, 10/10 и функционално и козметички. Користен е по некој саат неделно за гејминг, го продавам пошо зедов нов и не го користам веќе.

Оди комплет со кутија/ресивер/кабел за полнење/лепенки, и е под гаранција до 26.02.2023 во Анхоч.

Chroma Charging Dock-от е исто така во беспрекорна состојба, купен е дополнително.

Цена за комплетот е 6,000 денари.

Пред да ми посочите дека во Анхоч нов DeathAdder V2 Pro е 6,590 денари, имајте на ум дека само докот нов е $49.99, не доаѓа со нов DeathAdder, и одделно не е достапен кај нас.

Дополнителни слики на Imgur.

main.JPEG
 

fuzzjaw

Unstoppable
13 јануари 2014
2.058
3.827
Додавам можност да се купат одделно.

DeathAdder V2 Pro, цена 5,200 денари.
Chroma Charging Dock, цена 1,300 денари.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.521
Мислења
964.187
Членови
34.888
Огласи
2.612
Најнов член
Goran007
На врв Дно