Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
boksata

Продадено Xbox Series S + Razer Nari Ultimate for Xbox

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
15.000 ден.
Истекува

Опис

Се продаваат комплет конзола + слушалки (без контролер).

Xbox Series S, одлична состојба, играна се на се 10 пати.

Razer Nari Ultimate for Xbox со Razer HyperSense, пробани само 2 пати, како нови.

Повеќе инфо, се што ве интересира, слободно ПП.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Rilind

Информации

Автор
boksata
Поднесена
Последна промена
Прегледи
1009

Повеќе огласи од boksata

На врв Дно