1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Spawny
Последна активност:
17 Мај 2020
Зачленет:
22 Декември 2013
Мислења:
82
Допаѓања:
77
Поени од трофеи:
90
Пол:
Машко
Роденден:
1 Јануари 1986 (Возраст: 34)

Сподели

Spawny

Gaining Experience, Машко, 34

Spawny последен пат беше виден (како):
17 Мај 2020