• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Членови што реагирале на пораката #1

Сите (20) Ми се допаѓа Ми се допаѓа (20)

  1. Ми се допаѓа

   Андреј

   Gaining Experience Од Варшава, Полска
   • Мислења
    184
   • Реакции
    457
   • Поени од трофеи
    180
  2. Ми се допаѓа

   LadiC

   Gaining Experience Од Скопје
   • Мислења
    97
   • Реакции
    220
   • Поени од трофеи
    270
  3. Ми се допаѓа

   prichina

   Unbeatable 38 Од Скопје
   • Мислења
    7,835
   • Реакции
    5,011
   • Поени од трофеи
    2,312
  4. Ми се допаѓа

   CBB_6

   On your way to fame
   • Мислења
    194
   • Реакции
    612
   • Поени од трофеи
    130
  5. Ми се допаѓа

   Chicco69

   Unstoppable
   • Мислења
    607
   • Реакции
    2,781
   • Поени од трофеи
    1,205
  6. Ми се допаѓа

   genius

   Gaining Experience
   • Мислења
    359
   • Реакции
    235
   • Поени од трофеи
    315
  7. Ми се допаѓа

   OldSchoolPvP

   Practice makes perfect 25 Од Shutter Island
   • Мислења
    742
   • Реакции
    1,176
   • Поени од трофеи
    265
  8. Ми се допаѓа

   DaVoRkNe

   Unbeatable Од Скопје
   • Мислења
    4,081
   • Реакции
    4,350
   • Поени од трофеи
    1,702
  9. Ми се допаѓа

   fuzzjaw

   Unstoppable
   • Мислења
    1,574
   • Реакции
    2,664
   • Поени од трофеи
    1,507
  10. Ми се допаѓа

   neW1

   Gaining Experience
   • Мислења
    679
   • Реакции
    135
   • Поени од трофеи
    462
  11. Ми се допаѓа

   psyside

   Rising Star
   • Мислења
    27,582
   • Реакции
    28,387
   • Поени од трофеи
    2,342
  12. Ми се допаѓа

   Flapjack

   Gaining Experience 25
   • Мислења
    64
   • Реакции
    98
   • Поени од трофеи
    40
  13. Ми се допаѓа

   Zippo

   On your way to fame
   • Мислења
    865
   • Реакции
    718
   • Поени од трофеи
    255
  14. Ми се допаѓа

   Necromancer

   Unstoppable Од Скопје
   • Мислења
    3,395
   • Реакции
    3,948
   • Поени од трофеи
    1,717
  15. Ми се допаѓа

   Oktar

   Epic 36 Од Skopje
   • Мислења
    3,975
   • Реакции
    12,193
   • Поени од трофеи
    1,707
  16. Ми се допаѓа

   SpiritBond

   On your way to fame Од Aerodrom
   • Мислења
    342
   • Реакции
    753
   • Поени од трофеи
    205
  17. Ми се допаѓа

   mmarko

   Gaining Experience
   • Мислења
    144
   • Реакции
    96
   • Поени од трофеи
    110
  18. Ми се допаѓа

   TheMarshal

   Unstoppable 30
   • Мислења
    1,306
   • Реакции
    2,115
   • Поени од трофеи
    1,315
  19. Ми се допаѓа

   JunkieMKD

   Retro King Од Ке Пенине
   • Мислења
    2,370
   • Реакции
    1,131
   • Поени од трофеи
    842
  20. Ми се допаѓа

   gokica

   Модератор
   • Мислења
    8,674
   • Реакции
    11,058
   • Поени од трофеи
    2,342
 • Вчитување…
На врв Дно