• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
Zippo
Реакции
736
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

  • zdravo zippo, mi imas pomognato ednas pred godina dena koga mi trebase pomos pa da vidam dali mozes pak :) baram nekoj sto znae da mi napravi botovi vo 2-3 igri da grindaat mesto mene za ja fino lepo da si dojdam i da pocnam da igram so zlatoto sto mi go isfarmale botcinjata dodeka sum spiel :) imas li nekoi takvi lugje na um i ako da kako bi idelo so ceni dali znaes ?
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…
На врв Дно