1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
LadiC
Последна активност:
26 Мај 2020 во 18:53
Зачленет:
26 Февруари 2009
Мислења:
74
Допаѓања:
9
Поени од трофеи:
170
Пол:
Машко
Локација:
Скопје

Сподели

LadiC

Intern, Машко, од Скопје

U can't undo it, u can only screw it. 23 Мај 2020 во 07:52

LadiC последен пат беше виден (како):
26 Мај 2020 во 18:53