1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
goran.n
Последна активност:
11 Јули 2020 во 07:56
Зачленет:
17 oктомври 2013
Мислења:
60
Допаѓања:
171
Поени од трофеи:
140

Следачи 1

Пол:
Машко
Локација:
Prilep

Сподели

goran.n

Gaining Experience, Машко, од Prilep

goran.n последен пат беше виден (како):
11 Јули 2020 во 07:56