1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
mmarko
Последна активност:
27 Јуни 2019 во 02:08
Зачленет:
1 Март 2013
Мислења:
75
Допаѓања:
45
Поени од трофеи:
80

Следачи 1

Пол:
Машко

Сподели

mmarko

Intern, Машко

mmarko последен пат беше виден (како):
Прегледува скорешна активност, 27 Јуни 2019 во 02:08