1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
riki_staff
Последна активност:
27 Јануари 2020 во 14:32
Зачленет:
28 ноември 2015
Мислења:
400
Допаѓања:
193
Поени од трофеи:
155

Следачи 2

Пол:
Машко
Роденден:
1 Април 1990 (Возраст: 29)

Сподели

riki_staff

Gaining Experience, Машко, 29

riki_staff последен пат беше виден (како):
[Преку Tapatalk] Прегледува скорешни активности, 27 Јануари 2020 во 14:32