1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
genius
Последна активност:
25 Мај 2020 во 22:51
Зачленет:
6 ноември 2007
Мислења:
357
Допаѓања:
235
Поени од трофеи:
315

Ги следи 2

Следачи 1

Сподели

genius

Gaining Experience

genius последен пат беше виден (како):
25 Мај 2020 во 22:51