1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
vikomkd
Последна активност:
13 ноември 2019 во 20:46
Зачленет:
9 Август 2015
Мислења:
25
Допаѓања:
142
Поени од трофеи:
90
Пол:
Машко
Роденден:
8 ноември 1999 (Возраст: 20)
Локација:
Skopje,Aerodrom

Сподели

vikomkd

Gaining Experience, Машко, 20, од Skopje,Aerodrom

vikomkd последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Mi - паметни телефони (Xiaomi) генерална дискусија, 13 ноември 2019 во 20:46