1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Менувам игра

Дискусија во форумот 'Конзоли' започната од UnecMKD, 4 Јуни 2011.

 1. UnecMKD

  UnecMKD
  Intern

  2
  0
  30 Мај 2011
  Сакам да видам дали има некој заинтересиран за замена на Motorstorm 3 Apocalypse најновата и ако има да каже игри кој сака да ги смениме?? Фала однапред..
   
 2. sasemkd

  sasemkd
  Intern

  210
  39
  24 Јануари 2010
  moze da se menjame jas imam igra Djamlii ako sakas pisi po PM.
   

Сподели

Вчитување...