• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
ivsss
Реакции
668
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

 • Здраво,
  Дали ќе можеш да ми кажиш како работи Одеск и само се прави акаунт и се барраТ? Јас се занимавам со веб дизајн...дали има некој турторијал како работи?
  Позз
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно