1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
UnecMKD
Последна активност:
8 Јуни 2011
Зачленет:
30 Мај 2011
Мислења:
2
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
13 Март 1985 (Возраст: 34)

Сподели

UnecMKD

Intern, 34

UnecMKD последен пат беше виден (како):
8 Јуни 2011