1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
hipo
Последна активност:
26 Август 2019 во 09:58
Зачленет:
27 Јануари 2011
Мислења:
1,588
Допаѓања:
1,347
Поени од трофеи:
512
Пол:
Машко
Веб-страна:

Сподели

hipo

Practice makes perfect, Машко

hipo последен пат беше виден (како):
Прегледува скорешна активност, 26 Август 2019 во 09:58