1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
goce03
Последна активност:
17 ноември 2018 at 23:30
Зачленет:
20 Јануари 2015
Мислења:
761
Допаѓања:
1,191
Поени од трофеи:
215

Ги следи 1

Следачи 2

Пол:
Машко
Роденден:
1 Јануари 1980 (Возраст: 38)
Локација:
Skopje

Сподели

goce03

Practice makes perfect, Машко, 38, од Skopje

goce03 последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Payoneer картичка, 17 ноември 2018 at 23:30