1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
dmarkoski
Последна активност:
25 Август 2019
Зачленет:
8 Април 2013
Мислења:
9
Допаѓања:
5
Поени од трофеи:
70
Пол:
Машко
Роденден:
19 Август 1985 (Возраст: 34)
Локација:
Skopje

Сподели

dmarkoski

Intern, Машко, 34, од Skopje

dmarkoski последен пат беше виден (како):
25 Август 2019