1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Паметни часовници

Дискусија во форумот 'Додатоци' започната од xenon, 14 Септември 2013.

 1. Bane

  Bane
  Gaining Experience

  188
  162
  11 Септември 2011
  Машко
  сатчево изгледа доста добро. Од кај се купени и шо пари ако не е тајна :).
   
 2. armin06

  armin06
  Intern

  62
  18
  13 Април 2007
  Ај нешто повеќе за ГТС от

  Фала

  Sent from my SM-G973F using Tapatalk
   
 3. NikolaDej

  NikolaDej
  Intern

  7
  3
  25 Јануари 2020
  Машко
 4. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,983
  4,223
  28 oктомври 2008
  На Oktar му/ѝ се допаѓа ова.
 5. NikolaDej

  NikolaDej
  Intern

  7
  3
  25 Јануари 2020
  Машко
  Примив фактура и гарантен лист за 2 години. Имам искуство со овие, земав и телевизор Ксиаоми/Шаоми како е поточно името
   
 6. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,983
  4,223
  28 oктомври 2008
  Amazfit-от е global version (со или без NFC)? Кој е овластен сервис и како функционира гаранцијата (бидејќи е on-line продавница) доаѓаат да го земат, го носиш некаде, или?
   
  Последна промена: 30 Јануари 2020
  На Oktar му/ѝ се допаѓа ова.
 7. mkgunner

  mkgunner
  Gaining Experience

  150
  72
  29 oктомври 2008
  Машко
  ИТ сервисер
 8. NikolaDej

  NikolaDej
  Intern

  7
  3
  25 Јануари 2020
  Машко
  Глобална верзија со nfc. За проблеми ги контактираш нив, им го праќаш и го поправаат/заменуваат.
   
  Последна промена: 30 Јануари 2020
 9. NikolaDej

  NikolaDej
  Intern

  7
  3
  25 Јануари 2020
  Машко
  Знам, размислував и за тоа, ама барем за технологија преферирам да имам валидна гаранција.
   
 10. Banjifiko

  Banjifiko
  Unbeatable

  2,983
  4,223
  28 oктомври 2008
  All Amazfit watches have NFC disabled in the International versions (Verge, GTR, GTS). Even if you can set a Chinese Verge to English, its apps suport only Chinese services, so it is useless anyway.
   
 11. Diablo

  Diablo
  Intern

  4
  0
  5 ноември 2014
  Да препорачате некој смарт часовник со камера. Има ли некој од подобриве марки хуавеи xiaomi или ќе мора да одам со понепознати?
   
 12. mkgunner

  mkgunner
  Gaining Experience

  150
  72
  29 oктомври 2008
  Машко
  ИТ сервисер
  Ако можеш да ги платиш секако е подобро

  Испратено од JSN-L21 преку IT.mk форум апликација
   
 13. mkiptv

  mkiptv
  Gaining Experience

  507
  327
  28 ноември 2014
  Машко
  Продавам Amazfit Pace, со неколку ремчиња. Го продавам поради upgrade на Apple Watch. Доколку некој е заинтересиран нека ми пише пп.


  Се продава smart watch Amazfit Pace
  Цената не е фиксна.
   
  На Diablo му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. LiquidWorm
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,551
 2. Intel Fan
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,933
 3. gokica
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,216
 4. xenon
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  2,564
 5. xenon
  Одговори:
  99
  Прегледи:
  9,588
Вчитување...

Сподели

Вчитување...