1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Bane
Последна активност:
11 ноември 2019 во 21:34
Зачленет:
11 Септември 2011
Мислења:
185
Допаѓања:
153
Поени од трофеи:
140

Следачи 1

Пол:
Машко

Сподели

Bane

Gaining Experience, Машко

Bane последен пат беше виден (како):
11 ноември 2019 во 21:34