1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Steff_Maja
Последна активност:
27 Февруари 2020 во 14:39
Зачленет:
30 Мај 2010
Мислења:
4,119
Допаѓања:
1,672
Поени од трофеи:
717

Сподели

Steff_Maja

Practice makes perfect

Steff_Maja последен пат беше виден (како):
Прегледува скорешна активност, 27 Февруари 2020 во 14:39