1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
armin06
Последна активност:
4 Јули 2020 во 18:51
Зачленет:
13 Април 2007
Мислења:
62
Допаѓања:
18
Поени од трофеи:
180
Роденден:
20 Декември 1989 (Возраст: 30)

Сподели

armin06

Intern, 30

armin06 последен пат беше виден (како):
4 Јули 2020 во 18:51