Дали има Окулус Рифт (Oculus Rift) тука кај нас?

Дискусија во форумот 'Електроника - гаџети, електронски компоненти' започната од Duke, 13 Февруари 2018.

 1. Duke

  Duke
  Gaining Experience

  113
  82
  15 ноември 2016
  Машко
  3D артист
  Сакам да купам Окулус Рифт. Дали некој знае каде кај нас можам да го најдам, дали воопшто го има итн?
   
 2. P.Overdrive

  P.Overdrive
  Gaining Experience

  491
  461
  23 Јуни 2010
 3. Duke

  Duke
  Gaining Experience

  113
  82
  15 ноември 2016
  Машко
  3D артист
  Фала ти!
   
  На P.Overdrive му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели