Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

тастатура

 1. Продавам тастатура Redragon K552 KUMARA RGB.

  Продавам тастатура Redragon K552 KUMARA RGB.

  Продавам Redragon K552 KUMARA RGB користена 3 ипол години купена 2500 денари од Галерија. Цената на тастатурата е ниска и оди по таа цена бидејќи има скршено ќоше на десната долна страна (провери слики) и исто така на две копчиња не работи лед-от. Следи комплет со кутија и додатоци. Може да се...
 2. Logitech k375s (Choarcoal edition), multi-device тастатура

  Logitech k375s (Choarcoal edition), multi-device тастатура

  Multi-device keyboard, со конекција преку logi unifying receiver или bluetooth, до 3 уреди. Во добра состојба и тастатурата и држачот, без оштетувања и дефекти. Сивата верзија, обичната е со бели копчиња и бел држач. Исти layout како на сликата.
 3. Продавам 2 тастатури Logitech K800 и Gigabyte K7100

  Продавам 2 тастатури Logitech K800 и Gigabyte K7100

  Проценка, па продажба на 2 тастатури. Logitech K800 Gigabyte K7100 Gigabyte е купена од Анхоч, речиси не е користена, стоеше во фиока како резерва. Logitech е купена од член на форумов, но не ми легна многу па остана и таа да биде резерва :) Купив Logitech MX keys, па овие две одат на продажба...
 4. Тастатура CoolerMaster CK550

  Тастатура CoolerMaster CK550

  Се продава тастатура CoolerMaster CK550, со црвени свичеви, купена од Сетек на 30.01.2021 (останата гаранција до 30.01.2023, затоа побрзајте :). Состојба: 10/10. Доаѓа со кутија и сите аксесоари (алат за вадење на капачиња). Цена: 2309 ден (во чест на @Oktar) Локација: Скопје. Напомена: ова е...
 5. Keychron K3 Ultra-slim Wireless Mechanical Keyboard + Wooden Palm Rest

  Keychron K3 Ultra-slim Wireless Mechanical Keyboard + Wooden Palm Rest

  Многу малце користена (помалце од 1 месец) бе никаков знак за користење. Уште ја чувам кутијата. Link: Keychron K3 Ultra-slim Wireless Mechanical Keyboard (Version 2) White backlight (секое копче индивидуално, има и интересни ефекти) Low-profile optical switches Hot-swappable Blue switches...
 6. Нема Слика

  Купувам тастатура за Asus aspire ES 15 ES1-531-C3YG

  Купувам тастатура за лаптопот од насловот, може и половна само да е исправна. 070 733 330
 7. Keychron Coiled Aviator Cable

  Keychron Coiled Aviator Cable

  Здраво дечки, Продавам одлично сочуван Keychron Coiled Aviator Cable за 650 ден. Купен од Нексио по цена од 1160 ден. Моментално на Keychron страната кошта 15 долари БЕЗ шипинг: https://www.keychron.com/products/keychron-custom-coiled-cable?variant=39408285548633
 8. Нова рачна торба за ТКЛ тастатура

  Нова рачна торба за ТКЛ тастатура

  Здраво дечки, Се продава НОВА рачна торба за TKL тастатура од FELT материјал. Купена од Али Ексрес за 300 ден. се продава по иста цена така што нема да чекате 2 месеци. Поздрав
 9. ROG STRIX SCOPE NX TKL DELUXE

  ROG STRIX SCOPE NX TKL DELUXE

  Здраво дечки, На продажба оди ОДЛИЧНО зачувана ROG STRIX SCOPE NX TKL DELUXE (јеби ме долго име). Се продава бидејќи ќе земам wireless. Премиум гејмерска тастатура со RGB, алуминиумска рамка, AURA SYNC, магнетен wrist pad, торбиче за носење, итн. ROG NX Red switch Linear & Swift Гаранција 3...
 10. Keychron K3v2 (Limited Edition)

  Keychron K3v2 (Limited Edition)

  Здраво дечки, Продавам Keychron K3v2 (orange switch housing лимитирана серија): Low Profile Wireless Hot-Swappable Brown Keychron Switch RGB Backlight Купена во Август 2021 по цена од 126 долари директно од Keychron ($76 + $50 за шипинг). Во Keychron моментално основната цена е $94 (без...
 11. dangthe

  Продадено Продавам custom механички тастатури и свичеви.

  dangthe додаде нов оглас: Продавам custom механички тастатури и свичеви. - 1 ден. Видете го целиот оглас...
 12. bobipp

  Мала (без)жична тастатура

  Здраво пријатели! Да не случајно му се продава на некој мала bluetooth тастатура која повеќе би ми користела мене отколку да му стои така дома некористена? Мака мачам со лаптопов, qwerty редот многу ме зафркава, некои букви не работат како што треба. А и левата стрелка гледам покажува исти...
 13. pacerMK

  Продавам Razer Blackwidow Тоurnament Edition

  Ја продавам тастатурата од насловот со Razer Green Switch. Користена 1 година, купена од Галерија. Доаѓа со Razer Doubleshot PBT White Keycaps. Исправна без никакви маани и во оргинална кутија. Локација: Скопје Цена: 6000 ден. Контакт: 078-331-485
 14. ivche1337

  Поправка на PCB на тастатура

  Здраво дечки, Имам тастатура Anne Pro 2 и после 2 години чепкање ја расипав. При одлемување на свич го откорнав падот за лемење и жичката што иде до диодата. Има ли некој тука што работи со плочи да направиме муабет?
 15. VerGer

  Продадено Тастатура GK64x - Fully programable RGB, hotswap switches

  Алуминиумско кукиште, Kailh Box White (clicky види карактеристики) switches, модуларна (стандарден или три-делен спејсбар) како и со hotswap сокети за switches со што може да се менуваат switches-от без потреба од лемење. USB-C приклучок. RGB LED (што може да се програмира по вкус секое...
 16. S

  Предлог: Глувче+тастатура

  Здраво, користам 4 уреди во исто време па ми треба глувче и тастатура што може да се користи на минимум 4 уреди (1 ПЦ и 3 лаптопи). Пожелно е да се бежични но не е задолжително. Дали има такво нешто и која цена. Буџетот би бил до 6000ден. TIA
 17. comakot

  Некој да има ваков проблем со механичка?

  Имам Gigabyte Force k85 rgb со ред свичови и пред ден два копчето м почна да ми пишува по 2-3 пати, некој да имал ваков проблем па да кажи решение или за нова плачи. Тастатурата ја имам скоро година Еве тест како изгледа m m mm m m mmm m m mm m m m m mm m m m m m m mmm Се ова по полека праено...
 18. Luxell

  Нефункционални дугмиња на лаптоп?

  На тастатурата на лаптопот ми се истури малку вода ја избришав одма и ја издував со фен,најпрво одредени букви (E,R,S,D,X,C,V) започнаа одкако ќе одберев една буква да се испишуваат повеќе 2-3 различни за да сега не функционираат воопшто. Дали може и ако може како да се среди ова?
На врв Дно